FK Pardubice
PCE Team logo
3 0
(2:0)
Team logo DUK
WU-15

Další výhra starších žákyň, tentokrát s pražskou Duklou

V sobotu 8. října za námi přijely hráčky Dukly Praha, se kterými si naše holky poradily a zaslouženě zvítězily 3:0.

V zápase nám určitě pomohly rychlé góly, ve 12. minutě byl stav už 2:0. Za zmínku stojí náš první gól, kdy jsme z naší půlky po levé straně skvěle vyjeli na jeden dotek a Viki Kovaříková poslala nádhernou průnikovou přihrávku za obranu na Terku Kellnerovou, která šla sama na bránu a fantasticky zakončila na zadní tyč.

Netrvalo dlouho a po přestávce jsme zamířili znovu přesně mezi tyče a odskočili tak o 3 branky. Zbytek zápasu měly naše holky pod kontrolou, dostávaly se do šancí, ale žádnou se jim už nepodařilo proměnit.
Chtěli bychom pochválit hostující hráčky, které se od minulých zápasů dost zlepšily, snažily se kombinovat, a i když se do nebezpečnější šance za celý zápas nedostaly, tak mohou být spokojeny.
Naše holky si také samozřejmě zaslouží pochvalu, znovu vzadu udržely nulu a tentokrát byla naše mezihra dobrá.
Ve středu 26. října nás od 17:00 na hradecké Slavii čeká odložené derby s Hradcem Králové, na které se těšíme. Teď se na něj musíme co nejlépe připravit a doufáme, že si připíšeme další 3 body.
Team logo Team logo

Detaily utkání

08.10.2022, 11:00 / 7. kolo, 1. liga WU15
 • Statistiky

  9. Kellnerová, 12. Pávková, 53. Kozáková.

 • Diváci

  162, stadion Dolíček, Pardubice

 • FK Pardubice

  Malíková - Valentová, Kožíšková, Kolářová, Sisková - Dytrtová, Nevosádová, Pávková - Kozáková, Kellnerová, Kovaříková (Kulíšková, Nechvílová, Kadlecová, Rouhová).

 • FK Dukla Praha

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Aneta Reinberková

Sdílet článek