FK Pardubice
PCE Team logo
0 5
(0:3)
Team logo SLA
WU-15

Starší žákyně nestačily na pražskou Slávii

Ve třetím kole nadstavby jsme na domácím hřišti přivítali hráčky pražské Slavie, které během několika minut ukázaly, proč jsou na čele tabulky.

Vstup do zápasu se nám nepovedl, jak bychom chtěli, jelikož už ve 2. minutě slávistky střílí branku. Hostující hráčky ukazují svoji kvalitu, vytváří si jeden útok za druhým a jsou jasně lepším týmem. V předposlední a poslední minutě prvního poločasu navyšují vedení nejdříve z rohového kopu a následně z penalty - 0:3.

Ve druhém poločase během 8 minut Slavie přidává další 2 branky a obraz hry vypadá stejně. Až posledních 20 minut se nám aspoň někdy daří podržet míč a dostat se do zajímavých situací. Nebyli jsme daleko od vstřelení 2-3 branek, avšak slávistickou golmanku se nám překonat nepodařilo.
Aneta Reinberková (trenérka FK Pardubice): „Našim holkám děkujeme za odmakaný zápas, který je stál spousty sil. Nedá se jim upřít snaha ani bojovnost, ale musíme uznat sílu a kvalitu Slávie, která předvedla skvělý výkon, kterému se bohužel zatím nemůžeme rovnat.“
Team logo Team logo

Detaily utkání

07.05.2023, 14:00 / 3. kolo, 1. liga WU15 - nadstavba
 • Statistiky

  Branky: 2. Stejskalová, 39. Demmer, 40. Kučerová, 44. Kučerová, 48. Chromečková. Rozhodčí: Robovský.

 • Diváci

  70, stadion Dolíček, Pardubice

 • FK Pardubice

  Malíková - Valentová, Kožíšková, Kolářová, Sisková, Dytrtová, Nevosádová, Pávková, Kozáková, Kubisková, Paskarenko (Kovaříková, Kulíšková, Kellnerová, Rouhová).

 • SK Slavia Praha

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Aneta Reinberková

Autor fotografie: Marcela Opltová

Sdílet článek