Archiv článků

• U-17 - zápas

U17 vyhrála vysokým rozdílem na půdě Slovácka

Sedmnáctka na hřišti Slovácka dominovala a zvítězila šestibrankovým rozdílem. Úřadovala zejména mezi 16. a 30. minutou hry, kdy vstřelila čtyři branky. Ve druhém poločase pak přidala ještě dvě branky a připsala si tak nejvyšší výhru v sezóně.

• U-17

Týdenní plán U17 13.5. - 19.5. 2024

Přinášíme vám plán na následující týden, ve kterém se na jeho konci střetneme na domácí půdě od 13:15 hod. se Sigmou Olomouc.

• U-17

Mistrovství Evropy U17 s pardubickou účastí!

Koncem května odstartuje na Kypru EURO pro hráče do 17let. Ani tato velká fotbalová akce se neobejde bez Pardubáků. Své místo v nominaci si totiž vybojoval šestnáctiletý Matěj Kvaček! Mezi náhradníky nalezneme dvě jména z našeho klubu – Patrik Nedvěd a Ondřej Vencl.

U17 v otevřeném utkání remízovala s Viktorii Plzeň

Tradičně skvělé utkání nabídl duel mezi naši sedmnáctkou a Viktorii Plzeň. Fantastický fotbal nakonec nabídl 4 branky, kdy se obě mužstva rozešla smírně.

• U-17

Týdenní plán U17 6.5. - 12.5. 2024

Přinášíme vám týdenní plán, který je opět vzhledem k svátku upraven. Naše mužstvo tentokrát zajíždí na Slovácko, kterého vyzve od 13:15 hod.

U17 zvítězila na půdě Karviné

Sedmnáctka si i v druhém vzájemném duelu s Karvinou připisuje vítězství, kdy soupeřovi dokázala vstřelit pět branek.

U17 nestačila na Baník Ostrava

I přes brzké vedení nakonec sedmnáctka recept na Baník nenašla. Velmi sympatický výkon našeho týmu směrem do ofenzivní části odrazila Ostrava pěti brankami. I druhé vzájemné utkání sezóny tak opanoval soupeř.

U17 otočila utkání ve Frýdku Místku

Sedmnáctka zvítězila na půdě Frýdku i přes to, že dvakrát v průběhu zápasu prohrávala. Další pětigólová nadílka tak tentokrát vyšla lépe pro naše mužstvo.

U17 těsně podlehla Slavii Praha

5 branek nabídlo utkání mezi naší sedmnáctkou a hostující Slavii Praha. I přes to, že naše mužstvo v utkání dvakrát vedlo, nedokázalo získat ani bod.