4 0
(2:0)
WU-18

Juniorky na Slovácku neuspěly

Juniorky na Slovácku neodehrály špatný zápas, ale v koncovce byly mnohem efektivnější domácí hráčky.

Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a domácí jsme nepustili do nějakého tlaku. První vyloženou šanci jsme měli my, ale sami před golmankou jsme neproměnili. Bohužel platilo otřepané nedáš - dostaneš, protože domácí hráčka tu svoji šanci proměnila. Zanedlouho jsme po střele z vápna inkasovali podruhé. Slovácko bylo na koni a vytvořilo si další šance, ve kterých nás podržela brankářka. Hru se nám postupně podařilo vyrovnat a do půle jsme měli dvě jasné šance, ale ani jedna gólem neskončila.

Druhou půli jsme začali výborně, měli jsme tlak, ale do větších šancí se nám nedařilo prokousat. Naopak domácí před koncem navýšili skóre, nejprve hlavou po rohu a pak po brejku ze strany.

14.10.2024, 13:30 / 6. kolo, 1. liga WU18

Branky: 12. Kočendová, 15. Kočendová, 71. Nechutová, 71. Nechutová, 76. Bráblíková, 76. Bráblíková. ŽK: 1:0 (Nechutová). Rozhodčí: Fraňková – Fridrich, Machala.