Archiv článků

• B-tým

Rezervu čekají v tomto týdnu hned dva zápasy!

Dvě domácí utkání čekají pardubický B-tým v tomto týdnu. Ten první odehrají svěřenci trenéra Dušana Žmolíka už ve středu od 11:00 hodin, kdy na Vinici přijede rezerva Teplic. V sobotu se pak naše "béčko" postaví proti Benátkám nad Jizerou. O náročnosti programu tohoto týdne jsme si povídali s hlavním trenérem FKPCE B.

• B-tým - zápas

B-tým rozstřílel Kolín 7:0!

V sobotu dopoledne hostil pardubický B-tým na Vinici soupeře z Kolína. Od úvodního hvizdu se utkání vyvíjelo jednoznačně lépe pro Východočechy. Dvoubrankové poločasové vedení dokázali svěřenci trenéra Žmolíka ve druhém dějství ještě výrazně navýšit. Výsledkem bylo sedm branek v síti hostů a jednoznačná výhra domácích. Hattrickem se blýskl Dominik Mareš.

B-tým potřetí v řadě nebodoval

Rezerva FK Pardubice v sobotu zavítala na půdu České Lípy. Po dvou porážkách v zádech se chtěla vrátit na vítěznou vlnu. To se však nepovedlo a Žmolíkova družina ze severu Čech odjela bez bodů, když prohrála 0:3.

Rezerva v Živanicích nebodovala

B-tým FKPCE ve středu odpoledne zavítal na půdu nedalekých Živanic. V rámci dohrávky 6. kola nestačila Žmolíkova družina i přes herní převahu na domácí TJ Sokol, kterému podlehla 0:2.

• B-tým

Béčko ve středu v Živanicích, pojeď hráče podpořit!

Východočeské derby B-týmů se Pardubicím nevydařilo. O to větší motivaci budou mít hráči pod vedením Dušana Žmolíka ve středu zvládnout zápas na trávníku Živanic. Utkání startuje v 16:00 hodin a my jsme v předzápasovém preview vyzpovídali útočníka Štěpána Miláčka.

Derby B-týmů vyznělo lépe pro Hradec

V sobotu dopoledne bylo 150 diváků, kteří si našli cestu na Vinici, svědky východočeského derby B-týmů. V poločase pardubický tým sice vedl, po změně stran však soupeř skóre otočil a do Hradce Králové si odvezl všechny tři body. Jedinou branku Pardubic vstřelil ve 21. minutě Miláček.

• B-tým

VIDEO | B-tým o víkendu čeká východočeské derby!

V sobotu budeme na stadionu Pod Vinicí svědky dalšího východočeského derby. Žmolíkova parta od 10:15 hodin vyzve FC Hradec Králové B. Právě o nadcházejícím utkání jsme si povídali s nejlepším střelcem pardubického "béčka" v úvodních osmi duelech nové sezóny. Daniel Pandula v nich nastřílel úctyhodných pět branek.

Rezerva zvítězila v Jablonci! Dvěma góly se o to postaral Pandula

B-tým FK Pardubice zavítal v sobotu na půdu jablonecké rezervy, odkud si přivezl všechny tři body. Výhru Žmolíkově družině zařídil ve druhém poločase dvěma brankami Pandula.

Rezerva poprvé v sezóně vyhrála v domácím prostředí!

V rámci 7. kola ČFL - Skupiny B hostila pardubická rezerva Na Vinici FC Slovan Liberec B. Díky dvěma trefám, o které se postarali Yahaya a Zarate, se Žmolíkova parta mohla v sobotu radovat z první domácí výhry sezóny.