FK Pardubice

Archiv článků

 • WU-13

  Mladší žákyně jaro 2024 zakončily na turnajích

  Na závěr sezóny se během června mladší žákyně zúčastnily dvou kvalitně obsazených turnajů.

 • WU-13

  Úspěšná sezóna mladších žákyň v okresním přeboru

  Po podzimní části okresní soutěže skupiny Přeloučsko jsme přezimovali na prvním místě tabulky. O tři body pozadu za námi čekalo mužstvo Přelouče „B“ na každé naše zaváhání v bojích jarní fáze soutěže.

 • WU-13 - zápas

  Mladší žákyně zakončily sezónu vítězně

  V sobotu 1. června 2024 jsme se na Den dětí rozloučili s ligovou sezónou ročníku 2023/2024 jednoznačnou výhrou nad ABC Braník v hlavním městě Praze. Zápas děvčata sehrála na umělé trávě. Naštěstí počasí bylo za těchto podmínek přívětivé, sluníčko zůstalo schované za mraky a před zápasem lehce sprchlo.

 • WU-13 - zápas

  Mladší žákyně doma opět vítězně

  V krásném letním odpoledni jsme v neděli 26. května 2024 přivítali v posledním ligovém utkání na domácí půdě tým z Teplic, který se v minulém kole blýskl domácí výhrou nad Hradcem 3:2.

 • WU-13 - zápas

  Mladší žákyně rozstřílely Bohemku

  V sobotu 18. května 2024 jsme v předposledním domácím ligovém klání změřili síly s pražskou Bohemkou.

 • WU-13 - zápas

  Mladší žákyně: Derby rozhodl až penaltový rozstřel

  V sobotu 11. května 2024 jsme v rámci ligové nadstavby zavítali k derby na hřiště Olympie Hradec Králové, kde jsme se střetli s dívkami z FC Hradec Králové. K utkání jsme přistoupili plni optimismu díky středeční výhře nad oblastním rivalem v rámci povedeného turnaje Vítězství, který se uskutečnil v Radimi u Kolína, kde jsme Hradec v posledním zápase porazili 3:1 a tím jsme i dosáhli celkového vítězství v turnaji bez ztráty kytičky!

 • WU-13 - zápas

  Mladší žákyně vstoupily do nadstavby vítězně

  Po nevydařeném posledním zápase základní části, kdy jsme na domácím trávníku podlehli favorizované Slavii 1:5, nastoupila v sobotu 27. dubna 2024 naše děvčata opět doma v Dolíčku k prvnímu zápasu ligové nadstavby o umístění proti soupeřkám z Dukly.

 • WU-13 - zápas

  Mladší žákyně bodovaly na Braníku

  Dopoledne 7. dubna 2024 nás čekal poslední venkovní zápas základní části, v Praze jsme nastoupili proti dívkám ABC Braník.

 • WU-13 - zápas

  Mladší žákyně hostily Liberec

  V neděli 24. března jsme sehráli na domácí půdě v Ohrazenici ligové utkání proti kvalitnímu soupeři z Liberce.