Jak vypadají detaily na nových dresech? Podívej se se Zlatanem!

Podívejte se v našem krátkém videu na detaily nových dresů a útočník Tomáš Zlatohlávek vám prozradí, že si je poprvé můžete koupit při sobotním utkání proti Karviné!

Přečíst článek

Jiří Saňák: Chceme, aby pro nás domácí zápasy znamenaly výhodu!

PREVIEW | Na Spartě to výsledkově nevyšlo, a tak první body do ligové tabulky budou chtít pardubičtí fotbalisté vyválčit už tuto sobotu. Prvním soupeřem, který v nové ligové sezóně přijede do CFIG Areny, bude MFK Karviná. Hráči okolo trenéra Jiřího Saňáka mohou navázat na vydařený výkon v prvním kole Chance Ligy, jelikož na trávníku mistrovské Sparty favorita trápili až do samotného závěru. Co před duelem s Karvinou řekl hlavní trenér FKPCE?

Přečíst článek

Václav Jindra: Za první ligový start jsem vděčný trenérovi!

Teprve 18letý obránce Václav Jindra si hned v úvodním kole Chance Ligy odbyl svoji premiéru v nejvyšší fotbalové soutěži. Na trávníku Sparty Praha odehrál 14 minut a svým výkonem rozhodně nezklamal. Nejen o pocity po své ligové premiéře se s námi podělil v rozhovoru pro klubový web.

Přečíst článek

Mystery box stále můžeš získat, stačí si koupit permici. Kdy bude možné si je vyzvednout?

Minulý týden měly premiéru Mystery boxy, které mohou získat výhradně majitelé permanentních vstupenek. Akce měla výrazný úspěch, jak jste mohli zaznamenat na našich sociálních sítích. Ale pozor, tím jsme neskončili, Mystery boxy máme připravené pro ty, kdo si je zatím nevyzvedly a také pro ty, kteří si ještě permanentní vstupenku na sezónu 2024/2025 zakoupí. Jejich prodej poběží do 12. srpna 2024.

Přečíst článek

Výborný výkon proti Spartě, favorit vyhrál jen těsně

Dramatickou zápletku vygenerovali Pardubáci v pátečním utkání na trávníku pražské Sparty, ve kterém nakonec prohráli 1:2. Zanechali ale dobrý dojem, který je příslibem pro další kola. Za týden hostíme doma Karvinou a tam budou chtít naši hráči potvrdit stoupající formu.

Přečíst článek

Vstříc fanouškům: ceny permanentek zůstanou ve zlevněné variantě!

Startuje ligová soutěž, v prvním kole hraje náš tým na venkovním hřišti, ale už ve 2. kole ho čeká první vystoupení v CFIG Areně. Utkáním s Karvinou načneme sérii domácích utkání a to je chvíle se zamyslet nad tím, zda již máte zakoupenou permanentní vstupenku na sezónu 2024/2025. Klub nyní koná vstřícný krok k fanouškům a v garantuje, že cena permic nyní zůstává na hladině VĚRNÍ.

Přečíst článek

Domácí duel s Karvinou se blíží, odstartoval prodej vstupenek!

Nová sezóna je tu! V pátek se hráči okolo trenéra Jiřího Saňáka představí na trávníku pražské Sparty. Ve druhém kole se ale Pardubáci představí poprvé v nové ligové sezóně na domácím stadionu. V sobotu 27.7. 2024 přijede do CFIG Areny Karviná.

32. kolo, FORTUNA:LIGA

Doosan Arena
  • U-15

Týdenní plán U15 od 29. 7. do 4. 8. 2024

Přinášíme vám týdenní plán U15 v týdnu od 29. 7. do 4. 8. V tomto týdnu nás čekají hned dva přípravné zápasy. Ve středu se v Ústí nad Orlicí utkáme s pražskou Duklou a to od 10:00. V sobotu pak vyrazíme do Sadské u Nymburka, kde budeme taktéž od 10:00 hrát proti týmu FTA. Časy odjezdů na oba zápasy upřesníme na začátku týdne.

• Ženy A

Týdenní plán fotbalistek 31. týdne (29. 7. – 4. 8. 2024)

Dorostenky absolvují soustředění v Chotěboři, ve druhé polovině týdne čeká tým žen soustředění na Benecku.

• U-17

U17 obsadila na Memoriálu Františka Harašty 8.místo

Se spoustou zkušeností se vrací naše sedmnáctka z Memoriálu Františka Harašty, který probíhal na jihu Moravy. V konkurenci těžkých vah bohužel nedokázala zvítězit a na turnaji tak obsadila poslední 8. místo.

• Další články
Chceš dostávat pravidelné informace z klubu?

FKPCE.TV

TÝMY

1. kolo, 1. liga
Team logo SPA
Team logo PCE
2. kolo, 1. liga
Team logo PCE
Team logo KAR
  • A tým

Jak vypadají detaily na nových dresech? Podívej se se Zlatanem!

• A tým

Jiří Saňák: Chceme, aby pro nás domácí zápasy znamenaly výhodu!

• A tým

Václav Jindra: Za první ligový start jsem vděčný trenérovi!

• Další články