Štěpán Míšek prodloužil smlouvu s FK Pardubice!

Šikovný 19letý středopolař, který pravidelně sbírá zkušenosti na reprezentačních srazech, stihl v pardubickém dresu nastoupit již ke 23 ligovým utkáním. Toto číslo by mělo i nadále růst, jelikož v těchto dnech podepsal s FK Pardubice dlouhodobý kontrakt.

Přečíst článek

Rezervu čekají v tomto týdnu hned dva zápasy!

Dvě domácí utkání čekají pardubický B-tým v tomto týdnu. Ten první odehrají svěřenci trenéra Dušana Žmolíka už ve středu od 11:00 hodin, kdy na Vinici přijede rezerva Teplic. V sobotu se pak naše "béčko" postaví proti Benátkám nad Jizerou. O náročnosti programu tohoto týdne jsme si povídali s hlavním trenérem FKPCE B.

B-tým rozstřílel Kolín 7:0!

V sobotu dopoledne hostil pardubický B-tým na Vinici soupeře z Kolína. Od úvodního hvizdu se utkání vyvíjelo jednoznačně lépe pro Východočechy. Dvoubrankové poločasové vedení dokázali svěřenci trenéra Žmolíka ve druhém dějství ještě výrazně navýšit. Výsledkem bylo sedm branek v síti hostů a jednoznačná výhra domácích. Hattrickem se blýskl Dominik Mareš.

Jiří Saňák a Tomáš Zlatohlávek hodnotili zápas na Dukle

Co řekli po prohře na pražské Julisce na pozápasové tiskové konferenci hlavní trenér Jiří Saňák a útočník Tomáš Zlatohlávek?

Z pražské Julisky si body neodvážíme

Pardubický tým po reprezentační přestávce zavítal na půdu FK Dukla Praha. Z Julisky si nakonec Saňákova družina body nepřivezla. Rozhodlo o tom, i přes poločasové vedení, druhých 45 minut, ve kterých Východočeši dvakrát inkasovali. Jediný gól Pardubic, a zároveň svůj první v české nejvyšší soutěži, vstřelil Dominique Simon.

Vstupenky na Baník: volný prodej zahájen, děti v sektoru C1 za korunu!

Tento víkend zavítáme v rámci 12. kola Chance Ligy na Duklu. Už příští sobotu se ale Pardubáci představí na domácím trávníku. Do CFIG Areny přijede FC Baník Ostrava. Volný prodej vstupenek na tento duel byl zahájen v pátek. Upozorňujeme na zajímavé slevy, které pro vás v sektoru C1 FK Pardubice chystá.

Ve třetím kole MOL Cupu pojedeme do Záp!

V pátek dopoledne proběhl los 3. kola domácího poháru. Pardubicím byl přisouzen třetiligový SK Zápy, který dobře zná naše rezerva, se kterou se pravidelně Zápy utkávají v ČFL - Skupině B.